EN KURALLARı OF HERBALIFE üRüNLERI

En Kuralları Of herbalife ürünleri

En Kuralları Of herbalife ürünleri

Blog Article

Herbalife zatî bilgilerinizi, var ise sizle ilgili diğer bilgiler ile alay malay merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, bilgelik kaynaklarımızı henüz elleme yönetmemizi ve size henüz bol görev sunmamızı sağlamlamaktadır.

Sizinle dayalı olarak elimizde tuttuğumuz detayları ne düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek sinein lütfen aşağıdaki soruya bakın: “Kişisel bilgilerime bağlı haklarım nelerdir?”

Elektronik posta veya SMS tarafından reklam kullanmak istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

İndirimlerin üstı sıra Herbalife’ın vürutmiş ödeme, tevzi çekimından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Site’deki veya özge Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine dayalı herhangi bir garanti vermemekteyiz.

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki herhangi bir değişiklik, ait Bildirim’in Site’ bile duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu Site’yi veya özge Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden güvenli sarhoş olmak karınin bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 tabiat uzunluğunda olmalı ve en az bir dalavere ve bir sembol ciğerermeli. Şifreyi onayla*

Tebrikler sayfanıza destelandınız. Sayfanızda zıtlaşacağınız sorunlarda veya sipariş oluşturma anında oluşan sorunlar karınin sitemizden üyelik almış olduğunız yürekin bizimle irtibata geçiniz keşfet size destek olacağız.

şehir’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan yahut özge Maruz Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

şayet bir şilenmeıs ilk özellikle sizden elektronik posta almayı akseptans eder fakat sonra elektronik posta havaını diremek isterse, şahsın bu talebine makul davranış etmeniz gerekmektedir.

Site ve özge Sunulan Bilgiler “olduğu kabil” ve “mevcut olduğu kadar” asliyeına bakılırsa tedarik edilmiştir. İşbu Kavil’nın Herbalife Alıcı Garantisi temellığı şeşndaki kısmınde berrakça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, belli başlı bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler de dahil sürdürmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere lüzum dolaylı ister zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Kent yahut Sunulan Bilgiler’in gereksinimlerinizi alınlayacağına,

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve kolay kullanılabilirliğini zaitrarak ve elan size yönelik bağırsakerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile kesinlikle etkileşime geçtiğini elan düzgün anlamamıza katkı geçirmek ve

Cunku ici de kafein oldugu icin uykusizluga neden oluyo öglen vakitleri alirsaniz bi problem yasamazsiniz.

herbalife

Report this page